Podpořte nás

Snažíme se vytvářet nejlepší středisko na světě. Aby všechno šlapalo jak má, a abychom se zlepšovali, je toho potřeba více, nežli jen peníze.

Jak nám můžete pomoci?

Každý týden máme schůzky. Vedle toho přibližně patnáct výprav, nebo jiných akcích, ročně. Nesmíme zapomenut na tábor. Několik měsíců příprav a čtrnáct či jednadvacet dní dovolené. Na opravy a správu tábornického vybavení. Focení a zpracování fotek. Vyhledávání ubytování, nebo zajímavých akcích. Zkrátka je to slušná porce na pár lidí.

Tvořte středisko s námi

• Pojeďte s námi na stavbu tábora a pomozte nám postavit tábor. Možné je též přijet na již legendární bourání – kdy se sjede skvělá parta rodičů.
  • Nabídněte kurz keramiky, origami, malování na hedvábí nebo jinou aktivitu.
  • Máte zajímavou práci? Jste hasič, geolog? Nabídněte nám prohlídku vašeho pracoviště.

Materiální podpora

• Nabídněte chalupu, nebo levné ubytování pro akci střediska. Stačí nám zahrada!
  • Vyřazujete doma nějaké nářadí? Hrnce? Nábytek? Vysavač? Zeptejte se nejprve nás – může se to hodit.

Pomozte v zázemí

• Nabídněte svoje manuální schopnosti – malování, elektrikařina, truhlářina – vše se někdy hodí.
  • Máte volnou místnost? Víte o nějaké? Jste náš člověk – hledáme místo pro klubovnu.

Podpořte nás finančně

• Tak jsme se sem přeci jen dostali! Máte-li možnost, podpořte středisko finančně – peníze mohou znamenat materiál na schůzky nebo nový stan.

Udělejte nám radost, podpořte nás morálně

• Upečte buchtu a pošlete nám ji na tábor.
  • Poděkujte nám.
  • Řekněte o nás ostatním.
  • Pochvalte, když se něco povede.
  • Na chyby nás upozorněte, ale chápejte je.